CW Enerji Frederick Shava’yı ağırladı

ANTALYA (İGFA) – CW Güç, Zimbabve Cumhuriyeti Dışişleri ve Uluslararası Ticaret Bakanı Frederick Shava’yı ağırladı.

CW Enerji Yönetim Kurulu Lideri Tarık Sarvan, Zimbabve Cumhuriyeti Dışişleri ve Uluslararası Ticaret Bakanı Frederick Shava’ya eşlik ederek, kendisine çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Shava’ya AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarını aktardıklarını belirten CW Enerji Yönetim Kurulu Lideri Tarık Sarvan, Shava’nın fabrikayı gezerek üretimi yerinde gördüğünü söyledi. Ziyaretten ötürü epey memnun olduğunu lisana getiren Sarvan, “Zimbabve Cumhuriyeti Dışişleri ve Uluslararası Ticaret Bakanı Frederick Shava ile hoş bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine fabrikamızı gezdirdik. Shava üretim sürecimizi yakından gördü ve hammadde girişinden panellerin sevkine kadar geçen tüm süreç hakkında bilgilendirildi” dedi.

Shava’nın çalışma arkadaşları ile de bir ortaya geldiğini belirten Sarvan, kendisine CW Enerji’nin kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalar hakkında bilgi kaydetti.

ÜRÜNLERİMİZİ AYRINTILI BİR FORMDA ANLATTIK

Sarvan, “Zimbabve Cumhuriyeti Dışişleri ve Uluslararası Ticaret Bakanı Frederick Shava’ya ürünlerimizi anlattık. Ürettiğimiz güneş panellerimizi birlikte inceledik. Ayrıyeten savunma endüstrisine yönelik geliştirdiğimiz eserleri, projelerimizi ve araçların şarj edilmesi için geliştirdiğimiz CV Charging Vehicles markamızı da kendisine anlattık. Epeyce hoş bir görüşme gerçekleştirdik” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir