İzmir’de kadın cinayeti: Önce tehdit etti, sonra öldürdü

İzmir’de 50 yaşındaki Kutbettin Koluman, boşanma evresinde olduğu 39 yaşındaki Recibe Koluman’ı, sokakta ateşli silahla öldürdü. 4 çocuk annesi Recibe Koluman, olay yerinde hayatını kaybederken Kutbettin Koluman, Boğaziçi Polis Merkezi’ne giderek teslim oldu.

Kutbettin Koluman

UZAKLAŞIRMA KARARI ALDIRMIŞTI

DHA’nın haberine nazaran olay dün saat 08.00 sıralarında, Konak ilçesinde Zeytinlik Mahallesi’nde meydana geldi. Kutbettin Koluman, çocuğuyla, işe gitmek üzere konuttan çıkan boşanma basamağında olduğu Recibe Koluman’ı takip etti.

Kutbettin Koluman, bir mühlet sonra, ateşli silahla Recibe Koluman’ı vurdu. Kutbettin Koluman kaçarken, etraftakilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Sıhhat grubu, Recibe Koluman’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Recibe Koluman’ın cenazesi, polis ve savcının incelemelerinin akabinde otopsi için İzmir İsimli Tıp Kurumu’nun morguna gönderildi. Kutbettin Koluman ise olaydan bir müddet sonra Boğaziçi Polis Merkezi’ne giderek teslim oldu.

Recibe Koluman’ın Kutbettin Koluman tarafından tehdit edildiği ve Recibe Koluman’ın uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı. Kutbettin Koluman’ın dava sürecinde çocuklarıyla birlikte, sattığı meskende yaşamaya devam eden Recibe Koluman’ı meskeni boşaltmadığı için öldürdüğü belirtildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir